FANDOM


Klony
Klony2
Tytuł
Kartoteka
Nazwa Klony
Ważniejsi członkowie Tyrone, Gnieciu
Pozostali członkowie Klon #3, Klon #4, Klon #5, Klon #6, Klon #7, Klon #8, Klon #9, Klon #10
Debiut Double Dipper

Klony Dippera - grupa klonów Dippera stworzona dzięki użyciu klonującej kserokopiarki.

Historia Edytuj

Wpierw Dipper potrzebował swojej kopii, by sprzedawała bilety za niego, żeby on mógł zaprosić Wendy do tańca. Użył więc kserokopiarki, aby stworzyKlona #2, którego nazwał Tyrone. Okazało się, że Wendy właśnie rozmawia z Robbiem, głównym rywalem Dippera. Wtedy postanowił stworzyć Klona #3, aby ten kradnąc Robbie'mu rower zajął go. Ta kopia, bała się iść sama, więc Dipper chciał stworzyć Klona #4. Podczas skanowania ciała chłopaka, wkręcił się papier i kopia stała się pognieciona. Otrzymała imię Gnieciu. Mimo tej pomyłki następna kopia była udana i razem z trójką ukradła rower Robbiemu. Gdy Robbie był zajęty, stworzono klony od 5 do 10, aby zająć się resztą i opracowaniem "Wendy-Planu". Dipper zmierzał już wykonać plan, lecz spotkał Wendy pod łazienką. Po rozmowie z nią, z toalety wychodzi Pacyfika Północna, a na jej miejsce wchodzi Wendy. Następnie Klony, buntują się przeciwko Dipperowi, za to że nie trzymał się planu i zamykają go w szafie. Następnie trwa krótka kłótnia, o to który z klonów zatańczy z Wendy w zastępstwie za "Numero Uno". Wszystkich uspokaja Gnieciu. Zamieszanie wykorzystuje Dipper na ucieczkę z szafy. Klony go doganiają i trwa walka, podczas której Dipper używa mini-petardy. Wytwarza tym dym, na co reagują zraszacze spryskując prawie wszystkie klony, które po kontakcie z wodą miękną i giną.

Gnieciu

"Może to i lepiej dla-Dippera Pognieciucha!?" - ostatnie słowa Gniecia przed śmiercią.

Tyrone przeżywa i zaczyna wyrównaną walkę ze stwórcą, która kończy się gdy widzą, że Robbie podrywa Wendy. Obaj godzą się i idą na dach napić się wody gazowanej. Niestety Tyrone, po kontakcie z wodą rozpływa się. Umierając każe Dipperowi przysiąc że nigdy nie będzie robił planów podrywu. Następnie z Tyrone'a nie zostaje nic.

Wygląd Edytuj

Jeśli klon wyjdzie z kopiarki bez żadnych przeszkód, będzie wyglądał niemal idealnie jak oryginał. Można jednak zauważyć kilka rzeczy, które go odróżniają. Klony Dippera nie miały na swoich czapkach sosenki (Dipper napisał na ich miejscu numery, aby móc odróżniać klony). Nie miały także muchy, którą miał na sobie Dipper w trakcie klonowanie. Kolor skóry i ubrań klonów jest bladszy niż oryginału. Jeśli papier w kopiarce się zatnie, klon i tak ożyje, jednak będzie pognieciony i nierówno pokolorowany.

Ciekawostki Edytuj

  • Gdy Klony #3 i #4, odjechały z rowerem Robbiego, nie wróciły już nigdy. Może to oznaczać, że skoro nie wiedziały o kłótni klonów ze stwórcą, są nadal pozytywnie nastawione do Dippera. Jest duża szansa że przeżyły.
  • Gnieciu, mimo bycia Klonem #4, nie otrzymał tego tytułu.
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.