FANDOM


Susan Wentworth znana w polskiej wersji jako Leniwa klucha to jedna z bohaterek Wodogrzmotów Małych.

Historia Edytuj

Sezon 1 Edytuj

S1e2 woman with frying pan

Klucha na jeziorze

Po raz pierwszy pojawia się, gdy w odcinku "Tourist Trapped", Norman wybija szybę w Greasy's Dinner, a ona pisze coś w notatniku.

Znowu widzimy ją w "The Legend of The Gobblewonker", gdzie łowi ryby z patelnią w dłoni, nawołując, aby te do niej wskoczyły.

Kiedy Stan, Mabel i Dipper idą zjeść śniadanie w restauracji Greasy's Dinner w odcinku "Dipper vs. Manliness", Leniwa Klucha żartuje, że została uderzona przez autobus.

W trakcie śniadania Mabel uświadamia sobie, że Wujek Stan zauroczył się Leniwą Kluchą. Oferuje więc swoją pomoc w zeswataniu ich. Pod koniec odcinka, kiedy Mabel przyprowadza Wujka Stana bez spodni, Leniwa Klucha odchodzi, jednak tylko po to, aby przynieść kartkę z jej numerem telefonu i kawałek darmowego ciasta.

Sezon 2 Edytuj

W odcinku "Scary-oke" przychodzi na imprezę, mając ze sobą ciasto.

Charakter Edytuj

Hejlołan

Na Halloween

Leniwa Klucha, mimo tego że ogólnie jest leniwa i unika ciężkiej pracy, to jej ulubionym zajęciem jest naprawianie różnych rzeczy. Ma dystans do siebie, potrafi się śmiać ze swojego "leniwego oka". Kocha zwierzęta, a szczególnie koty, których ma w swoim domu aż trzy. Lubi Stana i tego nie ukrywa, nawet była z nim na randce, mimo swojego i jego zaawansowanego wieku.

Wygląd Edytuj

MANIAK
Leniwa Klucha, ma włosy postawione na beehive. Powieki ma pomalowane na jasny błękit, co możemy często zauważyć, ze względu na jej leniwe oko, którym czasami "mruga", używając palców. Ma dość grube policzki i szminkę na ustach. Jej podbródek jest wyraźnie zaznaczony. Nosi różową sukienkę i biały fartuch z brązową plamą. Jej długie paznokcie zwykle pomalowane są na czerwono, jednak w odcinkach "Tourist Trapped" i "Summerween" pomalowane są na niebiesko.

Ciekawostki Edytuj

  • W odcinku "Dipper vs. Manliness" dowiadujemy się, że jej numer telefonu to 555-0155.
  • Jej sekretnym składnikiem kawowego omletu jest kawa.
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.