Advertisement

Szeryf Blubs

Szeryf Blubbs
Blubes.jpg
Kartoteka
Płeć męska
Kolor włosów siwe
Zajęcie policjant
Informacje
Wrogowie Dipper Pines, Mabel Pines, Stanford Pines
Przyjaciele Zastępca Durnland, Toby Nieustępliwy
Lubi wygłupiać się, zastępcę Durnlanda, kawę
Nie lubi pracy
Pol. Dubbing Zbigniew Konopka
Org. Dubbing Kevin Michael Richardson

Szeryf Blubs - drugoplanowa postać "Wodogrzmotów Małych", jest policjantem pracującym z Edwinem DurlandemKomisariacie Policji W Wodogrzmotach Małych. .

Historia

Smich.jpg
Na pomoście
Po raz pierwszy pojawia się w The Legend of The Gobblewonker, razem ze swoim zastępcą. Zostali wezwani przez Starego McGucketa, żeby sprawdzić rzekomo zniszczoną przez potwora morskiego łódź. Uznaje go za świra i wszyscy się z niego śmieją. Później byli wspomniani przez żonę Hanka. Pojawiają się na zdjęciach, kiedy Dipper, Mabel i Stan uciekają przed policyjną łódką.

Charakter

Blebs.png
Ulubione zajęcie Blubs'a.
Mimo tego, że jest szeryfem, ma głęboko w poważaniu sprawy kryminalne i miastowe problemy. Jednym z najważniejszych zajęć dla niego to obserwowanie, jak kolega zjada duzy melon, czy pluskanie się w wodzie. Objada się pączkami i zapija to kawą. Uważa że Dipper jest słodki. Lubi dzwonki i entuzjazm swojego zastępcy i najlepszego przyjaciela.

Wygląd

Sheriff Blubbs.png
Szeryf jest czarno-skórym, starszym mężczyzną. Ma na policzku czarne kropki oraz brwi tego koloru. Jego włosy i wąsy są siwe, a na głowie nosi beżowy kapelusz z odznaką. Jest niski i gruby, nosi zwyczajny policyjny uniform, tylko z odznaką szeryfa. Na pasku nosi literkę "B". Nosi czarne buty na obcasie.

Ciekawostki

  • Jako jeden z nielicznych dorosłych ma cztery palce (zwykle dorośli mają 5, a dzieci 4).
  • Po tekstach typu "Przy tobie, każdy dzień jest jak sen.", zwracających się do Durlanda rozmarzonym głosem, można stwierdzić, że aż za miło spędza czas ze swym zastępcą.
  • W niektórych odcinkach ma on 4 palce, a w niektórych 5. 
  • Swego czasu został uratowany przez Dippera przed wielkim nietoperzem. 
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.