FANDOM


 • Hej Melkor Morgoth Bauglir! Jestem Rail, polski helper na Fandomie. Zauważyłem, że na Wodogrzmoty Małe Wiki nie ma włączonego żadnego środka komunikacji: Forum ani Dyskusji.

  Włączenie Dyskusji daje społeczności miejsce do wymieniania się przemyśleniami, pole do dyskusji nad zmianami na wiki i lepszej komunikacji między użytkownikami. Ponadto włączone Dyskusje umożliwiają dodanie wiki do aplikacji mobilnej Fandomu, czego nie da się tego zrobić bez nich.

  Jeśli zatem nie masz nic przeciwko, chciałem zaproponować ci włączenie Dyskusji na tej wiki. Możesz także poświęcić chwilę aby zająć się ustawieniem mobilnej strony głównej, co powinno poprawić pozycję wiki w wynikach wyszukiwania i ułatwić nawigację użytkownikom czytającym wiki z urządzeń mobilnych (czyli ponad 1/3 wszystkich czytelników).

  Daj mi proszę znać co o tym sądzisz.

  Pozdrawiam, Rail

    Wczytuję edytor...
  • No OK, a jesteś wstanie włączyć forum/dyskusje?

     Wczytuję edytor...
  • Forum nie jest już dostępne i wkrótce zostanie zastąpione Dyskusjami nawet na wiki, które wciąż z niego korzystają. Mogę jednak bez żadnego problemu włączyć Dyskusje :)

     Wczytuję edytor...
  • Byłbym wdzięczny :)

     Wczytuję edytor...
  • Gotowe! Tak jak wspomniałem, najlepiej byłoby jeszcze ustawić mobilną stronę główną. Jeśli się nią zajmiesz, to możesz również dać mi znać – poproszę wtedy o dodanie wiki do aplikacji Fandomu na telefony.

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
Daj okejkę tej wiadomości
Przyznano okejkę tej wiadomości!
Zobacz kto dał okejkę tej wiadomości
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.